Contact

Hieronder een overzicht van een aantal belangrijke e-mailadressen:

Predikanten

Ds. J. van der Meijden (Wijk 1)j.vandermeijden@hervormdrijssen.nl
Ds. W.C. Zuijderduijn (Wijk 2)w.c.zuijderduijn@hervormdrijssen.nl
Ds. E. de Mots ( Wijk 3)e.demots@hervormdrijssen.nl
Ds. J. van het Goor (Wijk 4)j.vanhetgoor@hervormdrijssen.nl
Ds. C.G. Visser (Wijk 5)c.g.visser@hervormdrijssen.nl
Ds. D.M. Elsman (Wijk 6)d.m.elsman@hervormdrijssen.nl


Kosters

Schildkerkschildkerk@hervormdrijssen.nl
Sionsion@hervormdrijssen.nl
De Hoeksteenhoeksteen@hervormdrijssen.nl
De Arkark@hervormdrijssen.nl
Elsenelsen@hervormdrijssen.nl
Learkamer                             learkamer@hervormdrijssen 


Informatie

Kerkelijk bureau                                 kerkelijkbureau@hervormdrijssen.nl
Kerkbladkerkblad@hervormdrijssen.nl
Preekroosterpreekrooster@hervormdrijssen.nl
Onderwijscommissieonderwijscommissie@hervormdrijssen.nl
Activiteit aanmeldeninfo@hervormdrijssen.nl
Jeugdraadjeugdraad@hervormdrijssen.nl
Jeugd- en gezinswerkerjeugdengezinhgjb@hervormdrijssen.nl
Jongerenwerkerjongerenwerkerhgjb@hervormdrijssen.nl
Koor- en Concertcommissiekcc@hervormdrijssen.nl
Vrijwilligersvrijwilligers@hervormdrijssen.nl
Webteamwebteam@hervormdrijssen.nl

Vragen over de website?

Informatie op het internet is een dynamisch gebeuren. Dagelijks komt er nieuwe informatie bij of treden er wijzigingen op in de bestaande informatie.
Het webteam is samen met het redactionele team verantwoordelijk voor de actualiteiten en de inhoud van de site. Wij proberen zoveel mogelijk u van actuele informatie te voorzien. Mocht het blijken dat een en ander aan informatie niet correct is, of pagina’s niet correct werken, dan vragen wij u ons daarover te berichten.

U kunt ons met vragen en opmerkingen bereiken op het emailadres: info@hervormdrijssen.nl
Technische problemen kunt u melden bij:
webteam@hervormdrijssen.nl